Posted by admin | December - 11 - 2017 | Comments Off

Czy faktycznie restauracja to dobry interes?

Sporo osób chce założyć lokal gastronomiczny – jednakże pewnie każdy wie, iż założenie lokalu to znaczny koszt. A poza tym, generalnie sytuacja jest taka, że restauracje padają częściej, aniżeli biznesy działające w innych branżach. Cóż, to naprawdę nie musi oznaczać, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeżeli właśnie tak rozumujemy, tak naprawdę nie powinniśmy zakładać lokalu. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście umieją to zresztą wyczuć.
- odnajdź niszę. Zatem choć w dalszym ciągu kuchnia polska albo włoska są u nas szalenie popularne, to jednakże prawda jest taka, iż bez dwóch zdań warto oglądać się za nieco mniej popularnymi rodzajami. Być może kuchnia litewska albo skandynawska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest spory, toteż nie ma sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, w końcu nie o to chodzi w jedzeniu, ale często sytuacja jest taka, że potrawy są piekielnie małe.
źródło: serwis internetowy

Podobne wpisy:

Comments are closed.