Posted by admin | January - 23 - 2018 | Comments Off

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.